piatok 25. januára 2013

NEWS! + new in :)

Recently I am quite successful :) (knock knock on wood :) ). I have only 1 exam in school, which I hope I make in tuesday, I am happy with my boyfriend, well what more can I want? :) 

I am going to Nitra tomorrow on Agrokomplex where are Wedding days and beauty and I am so looking forward to it :). I will not write what and who will be there :) but I am adding invitation on FB where is everything wrote. Of course you can expect post about it and how was it.


Next I decided to give you here link to my Tumblr, which I have longer than this blog (I don´t know why I didn´t post it before :) ). I hope you will like it. It is on the left ;). 


And of course some new things :) Enjoy darlings :* ♥


Tak v poslednej dobe sa mi celkom dosť darí :) (klop klop na drevo :) ). V škole mi zostáva už len jedna skúška, ktorú dúfam v utorok urobím, s priateľom som spokojná, no čo viac si môžem želať? :) 

Zajtra idem do Nitry na Agrokomplex kde prebiehajú Svadobné dni a beauté a už sa na to veľmi teším :). Nebudem sa tu rozpisovať čo a kto všetko tam bude :) ale pripájam pozvánku na FB kde je všetko podrobne napísané. Samozrejme že potom môžete očakávať článok aké to celé bolo. 

Ďalej som sa rozhodla Vám sem dať odkaz na môj Tumblr, ktorý mám dlhšie ako tento blog (neviem prečo som ho sem nedala už predtým :) ). Dúfam že sa Vám bude páčiť. Potom je na ľavo ;). 

A samozrejme nejaké tie nové vecičky :)Enjoy darlings :* ♥


Eye contour gel from Oriflame :) I will write review in some other post :) / Očný gél z Oriflame :) Bude recenzia neskôr v inom článku :) 
Amazing toilet water also from Oriflame :) It´s called Pretty Swan and I love it! And I also love that little ballerinas skirt on the top :) / Úžasná toaletná voda taktiež z Oriflame :) Volá sa Pretty Swan (krásna labuť) a milujem ju! A taktiež milujem tú malú sukničku na vrchu :) 
Present from my mom for exams :) They were two :) This green and white, but  I am wearing the white one right now :) Amazing from H&M only for 5€ :) / Darček od maminy za skúšky :) Sú dve :) toto zelené a biele, ale to biele mám práve na sebe :) Úžasné z H&M len za 5€ :) 
Also present from my mom :) She knew I wanted this so much :) And she gave it to me also as a reward for exams :) / Taktiež darček od maminy :) Vedela že túto sadu veľmi chcem :) A dala mi ju taktiež ako odmenu za skúšky :) 
BB cream from Avon... it will also be review ;) / BB cream z Avon... taktiež bude recenzia ;)

36 komentárov:

 1. no Monika, ty sa máš...všetko úžasné veci, škoda, že mne za skúšky nikto nikdy nič nekúpil, to by bolo darčekov! :D A na recenziu BB krému som zvedavá, skúsenosti iných sú na nezaplatenie ;) papa, natália

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no darčeky som ani nečakala :) tak ma to riadne potešilo :) a neboj všetko bude ;) :)

   Odstrániť
 2. Ty náušnice a náhrdelník jsou nádherné!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lovely presents!

  Win a SheInside coat! http://svenagrade.blogspot.com/2013/01/sheinside-weekly-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 4. great things, the necklace is beautiful!! ;)
  kisses
  http://blogcashmeremafia.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nech sa ti vydarí!
  už aj avon má BB? o.O daj hneď ako môžeš recenziu! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Na tu recenzi na oční krém se velmi těším. http://beautifulprettygirls.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc hezké věci sis nakoupila:) Ten oční krém mě bude zajímat, protože nějaký sháním:)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Your English sucks...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sorry... I am not pro speaker and I wasn´t born in english speaking country...

   Odstrániť
 9. Nice earrings!  Emm
  SPIN DIZZY FALL
  Visit me at http://spindizzyfall.blogspot.com.au/

  OdpovedaťOdstrániť
 10. You are welcome to my MAC lipstick giveaway
  www. therainstreet.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. pozývam ta ku mne na giveaway http://mademoiselleiva.blogspot.de/2013/01/giveaway-bioderma.html súťaží sa o biodermu ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Na to BBčko od Avonu som fakt zvedavá... Chcela som si ho objednať, ale nakoniec som si povedala, že počkám na recenzie na blogoch ostatných dievčat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Ty zelené náušnice jsou teda fakt luxusní!:) Na ten BB od Avonu jsem zvědavá:)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. ta sada nahrdelnik a nausnice su krasne, smaragdova zelena je hit nasledujucej sezony, urcite to bude na tebe pekne vyzerat:)Ak mas chut pozyvam ta ku mne na blog:)
  http://fashionismypassion-nickey.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem pekne :) no ja smaragdovú milujem a smaragdy už jak by dal :D :D

   Odstrániť
 15. tie sperky su fakt uzasne a hlavne ta ich smaragdova farba!!!

  OdpovedaťOdstrániť