nedeľa 24. februára 2013

Čo som si kúpila v Liptovskom Mikuláši?

Sľúbila som Vám článok vo štvrtok, no keďže ma zmohla dosť veľká chrípka tak som len ležala v posteli, čajíčkovala a pozerala filmy. Nebojte ja na Vás myslím stále, možno nie celý deň, ale pár krát za deň určite :) a tu je ten sľúbený štvrtkový článok. 

Ako isto viete, bola som v Liptovskom Mikuláši u priateľa a veru veľmi dobre som nakúpila, ani som nedúfala že až tak dobre tam nakúpim a pôjdem od neho s dvomi obrovskými taškami :). Vo štvrtok sme išli do mesta už celkom dosť neskoro a vtedy mi okolo pol 5 ukázal jeden ich Secondhand (kde inde by som ja tak dobre nakúpila?? :)). Keďže som mala na to len pol hodinku a v ten deň mali akciu všetko za 1 € (!!) kúpila som si tri saká. Na druhý deň som nedala priateľovi pokoj a tak sme tam šli znovu :). V piatok tak mali už všetko za 0,50 € (!!!!!!!!) a kúpila som ďalšie 3 saká a 3 svetríky. Čiže dokopy 6 € za 9 vecí!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz ako bol u mňa na víkend mi povedal že tam majú všetko za 0,30 centov, tak som si len tak hlbšie povzdychla :). Tak a už nebudem ďalej napínať... tu sú veci čo som pokúpila. 
Veľmi som chcela takýto prstienok s masívnejším kameňom :). Takko, 1€. 
Táto čelenka sa mi hneď na prvý pohľad zapáčila, možno aj tým že sa mi podobá na tú čo má na sebe Kristínka Svarinská v novej Emme :) Kik, 1€. 
Táto vôňa... odpadávam z nej :) Dávnejšie som si kúpila sprchový gél a v tej chvíli som vedela že musím mať všetko :D Telové mlieko s čokoládovou vôňou :) DM drogéria, 1, 89 €.

A ideme na to ;). Začnem hneď podľa mňa mojím najväčším úlovkom :) Sako z dielne Atelier!! Kto pozná túto značku, vie o čom hovorím (píšem) a vie si aj predstaviť do akej veľkosti sa mi rozšírili zreničky keď som ho uvidela :). 

Sako Atelier, 1€. 
Sako Bianca, 0,50€.
Sako Meico, 0,50€.
Sako Maggie Barns, 1 €. 
Úžasný svetrík Crazy Wool, 0,50€.
Sako Gianluca Argenti, 1 €.
Sako Franken Wälder, 0,50 €.
Svetrík (pripomína mi kožu, ale je to len "tá hebká" látka) Biaggini, 0,50 €.
Krásny dierkovaný svetrík (značku neviem), 0,50 €.

18 komentárov:

 1. ty kokso také lacné veci :´) aj ja chcem!! ;)
  dokonalé ;)

  je u mňa GiveAway alias pozvánka ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. lacne vecičky:))
  u nas nikdy nič dobre v sh nie je :/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super úlovky! :)

  http://fashionbynat.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I don't understand and google translator sucks at this. ;-( Want to know more about those beauuuutiful jackets!!!!!! ;-( Love the purple one!!!!!!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Well they are from Secondhand from 1€ to 0,50 € :)

   Odstrániť
 5. Great shopping haul especially like the ring and necklace!

  www.steffysworld.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. to fialove sako!!! nechapu ty ceny, vzdyt je to skoro zadarmo, to neni fer :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no to som nechápala ani ja veru :) a fialové sako milujem aj ja aj keď je trochu väčšie :)

   Odstrániť
 7. to zamatove sako je superne :)

  she was never before more independent Beauty Blog by she.is.the.one


  OdpovedaťOdstrániť
 8. perfektný záťah, ja milujem takéto nákupy... u nás v meste je presne takýto secondhand s odstupňovanými cenami na jednotlivé dni. Vlastne fungujem len na princípe "secondhand", v klasickom obchode s novými vecami som nenakupovala hm...no ani si nespomínam kedy. A pritom tam vždy nájdem trendy veci, niektoré dokonca s visačkou, teda úplne nové, nenosené a za smiešne ceny.Už je to ako droga, že aký super kúsok si kúpim, je to adrenalín pri hľadaní, nikdy nehľadám nič konkrétne, čo ma upúta to beriem a odrazu z ničoho je niečo konkrétne a originálne...pekný večer! natália

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) aj ja milujem takéto nákupy a tiež si už ani nepamätám kedy som naposledy kupovala oblečenie v normálnom obchode :)

   Odstrániť