nedeľa 9. februára 2014

I´ve learned that no matter how much I care, some people just don´t care back.

Ahojte :) Na začiatok Vám chcem povedať že toto je 100. príspevok, ale nebude moc pozitívny. Ako tak vidím, tento rok začal veľmi zvláštne a to najmä počtom rozchodov takých dvojíc u ktorých by som to nečakala. Ja bohužiaľ nie som výnimkou... Vydržalo nám to vyše roka a bol to môj najdlhší vzťah no život ide ďalej. Tentokrát som si z toho zobrala ponaučenie a skúsenosti do budúcnosti. Všetci sa ma pýtajú na dôvod. 

Na dôvod rozchodu mám jedno prirovnanie. Nedávno u nás otvorili novú diskotéku, kde na toaletách majú všetko od šminiek, lakov na vlasy, parfémov, fénov, žehličiek na vlasy až po tampóny, vložky. Lenže načo je to všetko niekomu kto je perfektne nalíčený, nemá práve svoje dni a podobne. Tak len vykonáte svoju potrebu a odídete sa baviť ďalej. 

Ďakujem mu však za to, že sme sa nerozišli tak, ako je to teraz v móde, že jeden s tým sekne a už nezdvihne telefón, neodpíše na sms alebo na FB, jednoducho ako keby neexistoval a ten druhý sa potom môže trápiť s otázkami typu kde urobil chybu.

Ale dosť už o mne, keďže toto nie je len o mojom rozchode ale aj o 100. článku na blogu, rozhodla som sa celý tento post zmeniť na tag post :) Takže Enjoy ;) ♥.

Hi there :) For beginning I would like to tell you that this is 100. post, but unfortunately it won´t be positive. As I noticed, this year has began very oddly and by that I mean the number of break ups in couples that I didn ´t expected they will ever break up. Well unfortunately I am not exception... It lasted for over a year and it was my longest relationship, but life goes on. This time I took a lesson and experiences for the future. Everyone is asking me for the reason.

I will tell you the reason of my break up on a comparison. In our town has recently opened a new discobar, where in ladies room you can find everything from make-up, hair sprays, parfums, hairdryers, hair strighteners to tampons and pads. But for what reason is all this stuff to someone who has perfect make - up, doesn´t have her period or else. Then you only make your need and go away to continue having fun. 

I thank him that we didn´t broke up in a way that is so trendy these days, that one person from the couple drastically end the relationship and don´t answer your phone, don´t text you back or don´t answer on your FB, simply like he never existed ant he other one is torturing himself / herself by questions like where he/she made mistake. 

But enough about me, since this is not only about my break up but also about 100. post on my blog, I decided to turn this whole post into tag post ;) So Enjoy ;) ♥

Milujem to :) taká alternatíva hrania sa s pieskom pre dospelých, kedy Vás ostatní nemôžu súdiť :) /
  I love it :) kind of alternative playing with sand for adults, but nobody can judge you :)

To teda chcem :) A to moc kávu nemám rada :) / Yeah I want that :) And I don´t like coffee so much :)

No, kto nemá? :) / Well who doesn´t? :)

A to je fakt niekedy umenie :) / And this is really magic sometimes :)

Podobná vec ako s pieskom :) / Simmilar with the sand :) 

Tento pocit... na nezaplatenie :) / This feeling... priceless :)

:) A teraz len chcem byť mladšia :) / :) And now I just want to be younger :) 

Ja viem... každý chce byť :) / I know... everybody wants to be :) 

6 komentárov:

 1. Sorry to hear about your break up. Well as you said life goes on! Sorry sweetie ((((()))))) Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
  xox
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ff'd back on GFC #179. I know it's easy for me to say but even if it last over a year, he wasn't the right one, because he didn't care enough. It will hurt for quite some time but always think that there is someone out there who cares at much about you as you for him!
   kisses hones
   Lenya

   Odstrániť
  2. Yes I know you are right :) Thank you for your supportvie words :)

   Odstrániť